KS GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków

mecz I kolejki piłkarskiej II ligi

19.07.2024, godz. 18:00
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Harcerska 14b
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
Gmina: Jastrzębie-Zdrój
Organizator: KS GKS Jastrzębie S.A.
Numer telefonu: 32 732-72-05
FAX: 32 441-64-66

 
 
ŁKS Łódź gospodarzem spotkania
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 21 stycznia 2023 roku o godzinie 17:00 w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.
 
W trakcie tego wyjątkowego wieczoru będziecie mieli Państwo okazję wysłuchać wspaniałego nowo powstałego Wiślańskiego Chóru Kameralnego, który zaprezentuje wyjątkowe utwory. To będzie świetna okazja, by zakosztować dźwięków, które zachwycą Wasze serca i umysły.
 
Podczas Koncertu Noworocznego nie zabraknie również ważnych momentów uhonorowania i docenienia zasłużonych osób. Wręczenie odznaczeń i podziękowań będzie stanowiło niezwykłą część tego wydarzenia, pozwalając nam wspólnie celebrować sukcesy naszej społeczności.
 
Aby jeszcze bardziej umilić ten wieczór, specjalnie dla Państwa zespół i chór Alla Vienna wystąpi w projekcie "Queen Symfonicznie". To wyjątkowe połączenie mocy muzyki symfonicznej i niesamowitej twórczości legendarnej grupy Queen zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert Noworoczny w Wiśle. Będzie to doskonała okazja, by podsumować rok 2023 i rozpocząć nowy rok z magią i pięknem muzyki. Dołączcie do nas, by wspólnie stworzyć niezapomniane chwile.
 
Wstęp na koncert jest bezpłatny, natomiast obowiązują bezpłatne wejściówki - do odbioru w Wiślańskim Centrum Kultury i Informacji Turystycznej przy Pl. B. Hoffa.
 
Cieszmy się razem muzyką i niepowtarzalną atmosferą tego wieczoru!