Dla Ciebie Mamo

17.05.2024, godz. 19:00
Miejsce: Teatr im. Adama Mickiewicza, Plac Teatralny 1
Miejscowość: Cieszyn
Gmina: Cieszyn
Organizator: Teatr im. A. Mickiewicza
Numer telefonu: 33 858-16-52, 33 857-75-90
FAX: 33 858-16-52, 33 857-75-90

 

 
 
Cena biletu: 155, 145, 135 i 110 zł
 
Bilety do nabycia:
Kupbilecik.pl
Biletyna.pl
KASA Teatru
Strona www Teatru
Bilety grupowe: tel.: 502 467 267 oraz Kasa Teatru.
 
Kup bilet
 
Niezwykły koncert "Dla Ciebie Mamo – koncert życzeń " będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników muzyki różnego gatunku.
 
Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.
 
W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu w tym te, dedykowane mamom. Usłyszymy między innymi: słynne walce z filmów, utwory polskie a wśród nich: Lubię wracać tam, gdzie byłem już, Mama, Dla Ciebie Mamo, Adagio i wiele innych, aż cała sala zaśpiewa z nami.
 
Wystąpią dla Państwa:
 
Edyta Piasecka – Jedna z najbardziej cenionych solistek sceny operowej, występująca na największych scenach w Polsce i za granicą z wieloma prestiżowymi nagrodami, wśród nich: Nagrodą im. A Hiolskiego oraz International Opera Awards (operowy Oskar). Nominowana także do Paszportu Polityki.
 
Emilia Zielińska – sopranistka o ciepłej lirycznej barwie głosu i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical, aż po hity filmu i estrady. Laureatka festiwali operetkowych.
 
Mariusz Adam Ruta. tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Od wielu lat artysta także koncertowy biorący udział w różnych projektach muzycznych Laureat wielu festiwali operetkowych.
 
Mirosław Niewiadomski – Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos o ciemnej barwie. Artysta z szerokim repertuarem muzycznym od klasyki po rozrywkę. Autor własnych projektów muzycznych.
 
Orkiestra Arte Symfoniko, którą tworzy grono wybitnych instrumentalistów, a przewodzi im maestro Mieczysław Smyda – dyrygent, muzyk, pedagog. Związany ponad 20 lat z krynicką Orkiestrą Zdrojową. Odznaczony między innymi odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. W swoim dorobku muzycy mają udział w wielu prestiżowych wydarzeniach kulturalnych, towarzysząc wielu znakomitym gwiazdom.
 
 
Renata Brukiewiczorganizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.
 
Koncert "Dla Ciebie Mamo" – piękny sposób na świętowanie Dnia Matki!
 
Organizator zastrzega możliwość drobnych zmian w repertuarze, obsadach, terminach i formie wydarzenia.