Dzieciaki rządzą - Koty, Psy i inne Takie

12.07.2024, godz. 17:00
Miejsce: Park Turystyki, ul. Malinowa 2
Miejscowość: Brenna
Gmina: Brenna
Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Numer telefonu: 33 853-65-50
FAX: 33 858-71-50
Adres email: opkis@brenna.org.pl
Strona WWW: www.brenna.org.pl

 

 
 
Czy już wiecie, co będzie się działo w wakacje co piątek?
 
Tak, dobrze słyszeliście! Piątkowe wieczory w Brennej nie mogą się obyć bez spektaklu dla najmłodszych. Amfiteatr w Parku Turystyki będzie co tydzień sceną dla zabawnych postaci, szalonych przygód, ale przede wszystkim dla nieograniczonej niczym wyobraźni. Będzie mnóstwo śmiechu i wspólnej zabawy!
 
W sezonie 2024 mamy dla was coś wyjątkowego. Interaktywne spektakle Studia Teatralnego Krak-Art, oraz stand-up dla najmłodszych w wykonaniu Gadającego Świstaka. I choć to, przedstawienia dla dzieci, zapraszamy całe rodziny bo każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Czy jest potrzebna rezerwacja? Nie! Wstęp jest wolny dla wszystkich chętnych, wystarczy przyjść i cieszyć się przedstawieniem! Niech te piątkowe spotkania staną się stałym punktem Waszych wakacji! Przyjdźcie, bawcie się i stwórzcie wspomnienia, które zostaną z Wami!
 
 
„Koty, Psy i Inne Takie”
 
Dzieciaki uwielbiają zwierzęta domowe i nie mogą oderwać się od bajek? Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do świata baśni, których bohaterami są domowe koty, psy i inne urocze stworzenia. Przed nami opowieści o tym, jak powstały nasze ukochane czworonogi, o ich dziwnych zwyczajach i perypetiach, które przeżywają w baśniowych krainach. Zanurzymy się w pełen emocji świat, w którym zwierzęta mają wiele do powiedzenia!
Fascynujące historie przedstawi Gadający Świstak.
 
Zapraszamy i życzymy wesołej zabawy!